Jeden dlouhý příběh

3. srpna 2013 v 1:00 | George Maxim
3 Roky a příběh se musí shrnout. Aby mohl jednou pokračovat ... a skončit .

Tento svět vzniknul z vůle nejviších bytostí označovaných jako Staropřenášeči, ti vytvořili tři známé světi Xyx, Morze a Dealatyu.
Každá z těchto planet měla své Elementáry = bytosti druhé třídy. Byly jími Oheň, Voda, Led, Kámen a Život.
Po spoustě letech se na scénu dostávaj Nesmrtelní = bytosti třetí třídy ti vytvořili podskupinu Bohů = bytosti čtvrté třídy.
Bohové dali zemím život ale Bohů bylo hodně a někteří lidé byli na planetách více prosazovaní. Bůh Toviž který si zvolil své jméno tim že otočil slovo život. Si vybral své působení na Morze kde stvořil národ svého jména kteří mu svou vírou dávali sílu. Toto odsuzoval bůh Maximo. Bůh se jménem Pes to ale celé posunul dál a stvořil dvě temné hory odkud vyjde každá mtrvá duše, dal tím základ Kostrounii a stal se prvním vládcem na Xyxu. Na Delatyu bůh Titan stvořil hned dva národy a to Alpounii a Vzduchouny. Xyx byl ale ničem velkou silou Kostrounie a tak Elementár života téhle planety vyměnil svou sílu za život jednoho národa = Zelenounie. Bratr Toviže, Toto chtěl konkurenci pro svého mladšího bratra a tak přetáhl Zelenounii na Morze kde jim pozměnil název na Zelení. Severskej bůh kterého jsem převzal, Odin stvořil z několika kmenů vikingskou říši. Když to fungovalo u Toviže proč by né u vikingu tak vznikl Gnikiv který zabral věčinu severu na Xyxu i Morze. Časem vznikly i bytosti páté třídy = čarodějové, Přenášeči.

Tak byl dán základ několika Národům.

Příběh 1.
Kostrounie Xyxu

Kostrounie na Xyxu se zelenýma prvně setkala v roce 2004 a na Xyxu bojovali do roku 2007 takže dost věcí si už dobře nepamatuju. :)

Kostrounii vládl jako první Bůh Pes ten kostrounii držel hodně dlouho a stal se největší legendou Kostrounie jeho konec nastal poté co ho Nesmrtelní odsoudili zato že se mýcha do věcí lidí. Dotěď je vězněn ve vezení Totorus které spravuje Bůh Toto.
Kostrounie vystřídala poté hodně slabých vládcu až jednou ...

Příběh o Adim
Poté co Elementár Života zemřel byl poslán od Nesmrtelných nový Elementár. Bohové ale nechtěli riskovat další nový národ tak seslali na Adiho ty nejsilnější blesky a hromy. Adi byl celeh popálenej a skončil hluboko v oceánu. Bylo považováno že je mrtvý a přesto nikdo jeho místo nechtěl. Adi ale útok přežil a vydal se napovrch kde chtěl odčinit bohům tu největší pomstu dostal k vedení Kostrounie. V Kostrounii získal velký respekt po tom útoku od bohů se jeho síla dost výrazně změnila žádný bůh se snim setkat nechtěl. Adi se rozhodl že se pomstí na celé planetě a celou ji zníčí vládl Kostrounii déle než skutečný rokk což je rekord. Ale i on byl poražen několika čaroději Zelenounie.

Jack
Jack byl prvním Kostrounem co stál za něco. Jeho hlavní sílou bylo jeho umění se sekerou. Ale za své vlády se objevilo hodně Kostrounu kteří byly proti němu. Kostroun proti vůdci = Kýstroun. Jackova chvíle přijde až jindy kdy se mu podařilo dostat na Morze Staropřenášeckým portálem.

Faraon
Na půl bůh a na půl Kostroun. Tato silná kombinace udělala Faraona nejsilnějšího vůdce jaký kdy byl. U něho Kostrounie na Xyxu končí .

Příběh 2.
Zelenounie na Xyxu

K tomuto nejde nic dodat je to strašně dlouho, dobro mého děctví.

Příběh 3.
Vzduchouni (Ledounie) Delatyu, Xyx, Morze

Spolu s Alpounii byly nejvyspělejší národy co kdy existovali proto se utkali ve velké bitvě o Delatyu.
Boužel oni prohráli a byly skoro vyvraždění část jich utekla na Morze a věčí čast na Xyx. V obouch případech pro ně zůstal nejchladnější sever proto si začali řikat Ledouni. Za vlády Jacka v Kostrounii se začala pohybovat po Xyxu bytost která vyprávěla o Bohovi Tovižovi jediní co o sobě prozradil bylo že je Přenášeč. Gnkikiv, Kostrounie a Zelenounie to ignorovaly ale pouze Ledouni vědeli o tomto národu z Morze a proto se rozhodli bojovat proti Toviži. Jako druhým v historyi se jim podařilo spojit s Elementárem a to Ledu. Ten jim pomohl porazit přenášeče a deaktivovat tři portály které Xyx a Morze spojovaly. Jejich současný status na Xyxu je neutrální občas pomohou Kostrounii nebo mají spory s Gnikivem. S Alpounii už se od války nesetkaly ale kdo ví co bude dál ...
na Morze boužel hrála Ledounie druhé housle a Toviž ji zlikvidoval.

Příběh 4.
Alpounie

Jejich příběh začíná stejně jako Vzduchounu jen stim rozdílem že oni vyhráli. Jsou nejvyspělejší národ a podepsali smlouvu o neutočení s každym národem na každé planetě ale kdo ví že to nikdo jednou neporuší ?

Příběh 5.
Toviž

A je to tady nepodařenej projekt o ty největší dobráky, no a vzniklo z toho špatně a falešně náboženství...

Toviž představoval typickej středověk plný rytířu a hradů a čaroděju hlavně pak Merlina.
Toviž je slavnej tim že žádnej král jim nevydržel dlouho byla to jen ale náhoda. Tovižané byli vždy chránění národ at už od Přenášeču a od čaroděju, hlavně Přenášeči dělali ostatním národům problém ale přesto že se jim podařilo otevřít prastarý portál na Xyx tak tam neuspěli. Toviž měl za sebou dobrá i špatná období a pokud neberu v úvahu alternativní konec tak je tam ten národ do teď...

Příběh 6.
Zelení na Morze

Zelení byly vždy na morze ti nejslabší v krvy měli neustálou válku s Kostrounii a Toviž se je neustále snažil dostat na svou víru. Gnikiv byl samostatnej a proto jejich existence je nejistá ale jedno je jistý pokud Zelení jednou vyhynou tak to Toviž bude mít teprve těžké protože tu nebude nikdo kdo by kosil Kostrouny po takových počtech jako oni. A hlavně pokud stále žije Julie Zelená Královna tak jsou zelní v bezpečí ona je vždy ochrání a nezapomeňte že na Morze je stále Elementár života. :)


Příběh 7.
Kostrounie na Morzu

Je to docela vtipné ale jedniný rozdíl mezi Xyxem a Morzem je vtom kdy který panovník vládl
Faraon
Generál
Modrý Blesk
Jack
Ejtlman
Adi
(Maximo) jen v alternativnim konci
Adi
No a nakonec jsem se rozhod že nejšpíš ten alternativní konec nezveřejnim necham ho v klidů v rozepsanejch.
A tak jsem si shrnul 6 let života :)
Jen dodám že alternativní konec zobrazuje ještě jeden nádor a to Gomegu která jinak do základu nepatří ten tvoří 6 národů.
Pokud je nějakej dotaz napište a ja zodpovim ale nebude to hned :D a určitě se nevracim jen si tu chci nechat vzpomínku kdy jsem byl aspon dobrej lego castle bloger. A přeji hodně štěstí v životě všem co to vůbec přečetli.
A doufám že jednou to celé někdo dokončí :) , já už to nebudu :(

George Kodiak Maxim
"Příběh jedné vrány"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gelu-Nui Gelu-Nui | Web | 22. srpna 2013 v 9:24 | Reagovat

Heh, tak z verných fanúšikov tu zostalo neviem koľko, ale ja tu ešte stále som :D

2 Gelu-Nui Gelu-Nui | Web | 22. srpna 2013 v 9:27 | Reagovat

Jo no, ja by som to i rád dokončil, ale tebe sa nikdy nedorovnám s legom :D

3 GM GM | E-mail | Web | 25. srpna 2013 v 0:07 | Reagovat

[2]: šetři a postupně kupuj to co se hodí a ne žádný zbytečnosti :-D

4 L1ttL3_81tCH(bývalý Toa Onewa a.k.a Vampireus III. L1ttL3_81tCH(bývalý Toa Onewa a.k.a Vampireus III. | 2. října 2013 v 15:36 | Reagovat

dúfam že ten príbeh ešte dokončíš a aj dúfam že sa tam objavia všetky postavy :D

5 Shadow Shadow | Web | 4. října 2013 v 20:11 | Reagovat

[1]: Ja som tu tiež :D

Myslím že toto už nikto nedokončí, a ani mi to nevadí.. aspoň nikto nebude nespokojný s koncom :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama