Toviž,Kostrounie,Gnikiv,Zelenounie VS. Alpounie

23. července 2009 v 10:05 | Jirka |  Mýchaně
23.7 2009

Toviž
- Loď Megalodon 2 objevila spoustu lodí Alpounie jak letí ke Xyxu.Toviž vyhlásil poplach ihned začal schovávat města (Každý město a vesnice má bránu u jednoho vchodu tu zapne přenášeč a jediný co zustane bude ta brána která následně zajede hluboko pod zem).Dále začali připravovat další zbraně jako je Tovižanský paprsek který už je zapnut a přenášeč čeká na rozkazi dále se použije Roghol (stará zbrň její puvod je rok 2500,účinost je taková že uděla obrovskou bublinu která vimaže vše na co byla nastavena,muže ji ovládat jen předek přenášeču ).To by mohla být jediná šance ale nastavení té zbraně je příliš těžke a naštěstí přenášeči vzkřísili jednoho z prvních přenášeču Gema (Gem narozen roku 500,umrtí roku 2000 ) ten ale zbraň nikdy neovládal ale byl poslán k Rogholu s dnešnim přenášečem aby to zprovoznili a použili na Alpounii.Kostrounie chce poslat Tovižanum 1.500 kostrounu do boje ty ale Toviž poslal zpět nebyly by kničemu když by Alpounie bobardoval Xyx z vesmíru.Gnikiv nema nic co by nabýdl.Zelenounie ale ano konečně se rozhodla pomuže Tovižanum poslala svou jedinou loď která jim zbyla.Už byly spočítaný lodě Alpunie přesný počet je 720 proti 2 lodím Toviže a Zelenounie.Je rok 18.040 a čas se krátí.
Alpounie - Která poslala také lodě k vzdálené planetě TRMS aby zníčila poslední nepřítele,jejich lodí tam letí 415.Prezident Virus odletěl s 150 loděmi naloženými tou nejlepší technologii uplně pryč někam do neznáma kdyby to nevišlo.
Ví se že zmízí narod Toviže nebo Alpounie to se teprve uvidí

Lodě Alpounie se zastavili mimo dostřel Toviže.Roghol stále neni v provozu.Dvě lodě a jeden paprsek na Xyxu proti 720 lodím.
Už to začína lodě Alpounie se rozmístňují,a maj nabité zbraně!
Toviž nabijí a čeka!
Alpounie ví že tovižanskou loď zníčit nepude jednoduše,že jejich stráty nebudou malé.
K tomu má ještě Alpounie větší lodě než Toviž !

První Alpounská loď vystřelila na Megalodona2 ten nezaznamenal žádný škody a palí všim co má
Na Alpounii,Alpounie vyslal 100 lodí prohledat Xyx a zníčit Roghol,stav Zelenoounie svou loď dlouho neudrží má štíty na 30%,Tovižani jsou na tom líp 80%,Alpounie má lodí 650.
Paprsek Toviže je připravenej pálí přímo mezi Alpounské lodě a trefil několik lodí stav Alpounie je 590 lodí.
Právě bouchla loď Zelenounie,Toviž má štíty na 50%,Tovižanský paprsek se nabijí.Přitom Roghol stále nic.Tovižani se stále drží.
Teď našel Gem u Roghola něco zajímaveho kolem jeho polohy je víc Tovižanských paprsku schoványch pod zemí,předal instrukce volným přenášečum aby je skusili najít a zapnout.
Megalodon palí vším co má ale je to malá loď její štíty jsou na 45%.Gem volá o pomoc jedna s Alpounských lodí objevila Roghol.Megalodon tam letí.Zpráva Alpounie se roznesla do všech míst a míři jen k Rogholu tam už pálej Alpounské lodě z vesmíru a Megalodon dělá štít Rogholu.
Megalodon strací štíty a přitom musí ještě bojovat s přilítajícími loděmi.Alpounskej stav lodí je 570.Přenášeči našli 3 Paprsky,takže celkově jich maj 4 a pálí ze všema teď. Alpounie má lodí 490.
Megalodon má štíty na 5%.Alpounie začala střílet na paprsky dva ze čtyř zasáhli,zasáhli třetí.
Přenáášeči od zbilích paprskus se přenesli k poslednímu a rozšířili svuj osobní štít kolem posledního paprsku.Megalodon je bez štítu teď bude dostávat příme zásahy Roghol stále nefunguje.Alpounie má 480 lodí.

Pokračování snad ještě dnes


Roghol Kde je Gem a Přenášečka

Pro připomenutí Megalodon 2


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Typněte výtěze

Alpounie 37.5% (6)
Toviž,Kostrounie,Gnikiv 56.3% (9)
Remíza 6.3% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama