Pokračování

22. července 2009 v 11:21 | Jirka |  Mýchaně
Toviž a Gnikiv jsou na vrcholu moci.Alpíci schromaždují všechny své vesmírné lodě,teď je jejich počet kolem 500.Už minule jsem zmiňoval že Toviž vlastní pouze jednu loď ,zato jejich loď je nejsilnější.
Včéra přišla zpráva z kostrounie vní stálo že Kostrounci mají zbraň proti Bohum a že by se mohla použít na MAXIMA,Toviž přijal a dnes se bude jednat o tom jak stou zbraní vynaloží,Kostrounci chtěj zaní ale část území teď bude Toviž s Kostrounci jednat o tom jak bude velké území,protože se nezda Tovižanum kde vzali takovou zbraň.

Alpunie která byla rozdělená na tři strany se znovu spojila v jeden národ vede jí jejich vudce u nich nazíván Prezident Virus který byl znám už z minulosti,byl to vrach a níčitel teď ale má Alpounii ve svích rukou proto toho viužije.Nechal stavět nové a nové lodě pro zníčení Xyxu a hlavně Toviže.Zatim nechal hlídat Xyx maskovanými loděmi.

Zelenounie se stále neozíva je skoro celá v troskách nemaj nic a také stim nic neudělaj jedinou jejich nadějí je se skusit spojit s Alpounii.Vto ale nikdo nevěří!
Tovižanská jediná loď Megalodon 2

Tovižanský obraný paprsek ma v úkolu obránit Xyx tím že sestřelí každou loď kolem Xyxu,podobný paprsek ma i loď Megalodon 2 v menším rozměru.
Prezident Virus velí Alpounii
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama